Hakkımızda

Mad Akademi

Mad Akademi

MAD AKADEMİ

Mad Akademi olarak kurulduğumuz günden bu yana tüm katılımcılarımıza ilgileri ve ihtiyaçları doğrultusunda alabilecekleri danışmanlığın ve eğitimin en kalitelisini her biri alanında uzman, deneyim sahibi ve eğitime gönül vermiş uzmanlarımız tarafından veriyor ve sektörde önemli bir boşluğu doldurduğumuza inanıyoruz.

Çağdaş eğitim anlayışımız ve çözüm odaklı çalışma ilkemiz; birçok kişinin eğitimlerimizi memnuniyetle tamamlamasını ve kariyerlerini bu sayede geliştirmesini sağlamaktadır.

Pazarlama, Üretim Yönetimi, Kurumsallaşma, İnsan Kaynakları, Kariyer ve Yatırım danışmanlığı eğitimi hizmetlerimizin yanı sıra, katılımcılarımıza sunduğumuz Satış, Muhasebe, Kişisel Gelişim, Bilişim ve Uygulamalı Girişimcilik eğitimlerimiz ile de güncel ihtiyaçlara yanıt veriyoruz.

Ayrıca yatırım teşvik projeleri ve TÜBİTAK AR-GE projeleri başta olmak üzere, KOSGEB ve AB projeleri gibi birçok devlet destekli ve hibeli projelerin yazımı için danışmanlık hizmeti sunuyor, istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda web tasarım, SEO ve e-ticaret konularında da çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Misyonumuz

Mad Akademi olarak katılımcılarımızın ve danışanlarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli, en doğru ve en verimli eğitim ve hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Mad Akademi olarak gelişen teknolojinin imkanlarından sonuna kadar faydalanarak, alanlarında deneyimli ve uzman kadromuzla, katılımcılarımızın ve danışanlarımızın kariyerlerine olumlu etki yapacak eğitim ve hizmetleri, en verimli ve çözüm odaklı biçimde vermektir.